
Кондиціонер інверторний TOSOT ORBIS на 70 кв. м., обігрів до -15 °C. Скидка за 1 шт.
40 699 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: GP-24SL
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Gree |
| Країна виробник | Китай |
| Wi-Fi модуль | Так |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Додатковий сервіс | Налаштування, Установка, Сервісне обслуговування |
| Колір корпусу | Білий |
| Кількість внутрішніх блоків мультиспліт-системи | 1 |
| Охолоджуюча здатність | 24 BTU/г |
| Потужність обігріву | 6500 Вт |
| Потужність охолодження | 6200 Вт |
| Потік повітря | 900 куб.м/год |
| Призначення кондиціонера | Побутовий |
| Режим роботи кондиціонера | Охолодження/обігрів |
| Рекомендована площа приміщення | 70 кв.м |
| Стан | Новий |
| Тип внутрішнього блоку | Настінний |
| Тип кондиціонера | Спліт-система |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Інвертор | Так |
| Автоматичний режим роботи | Так |
| Використовуваний холодоагент | R32 |
| Датчик присутності | Ні |
| Дисплей | Так |
| Захист від замерзання | Так |
| Кількість режимів роботи | 7 |
| Кількість швидкостей роботи вентилятора | 4 |
| Максимальна довжина комунікацій | 25 м |
| Максимальна температура | 43 град. |
| Мінімальна температура | -15 град. |
| Нічний режим роботи | Так |
| Продуктивність осушення | 37 л/добу |
| Пульт дистанційного керування | Так |
| Регулювання напрямку потоку повітря | автоматична |
| Режим вентиляції | Так |
| Режим осушення повітря | Так |
| Режим припливної вентиляції | Ні |
| Рівень шуму | 30 дБ |
| Таймер | Так |
| Теплий пуск | Так |
| Тип управління | Пультом |
| Функція пам'яті | Так |
| Функція іонізації | Так |
| Фільтр | Електростатичний фільтр |
| Габаритні розміри внутрішнього блоку | |
| Вага внутрішнього блоку | 13.5 кг |
| Висота внутрішнього блоку | 300 мм |
| Глибина внутрішнього блоку | 225 мм |
| Ширина внутрішнього блоку | 970 мм |
| Габаритні розміри зовнішнього блоку | |
| Вага зовнішнього блоку | 36.5 кг |
| Висота зовнішнього блоку | 555 мм |
| Глибина зовнішнього блоку | 376 мм |
| Ширина зовнішнього блоку | 873 мм |
| Параметри роботи приладу | |
| Максимальна робоча температура навколишнього середовища | 43 град. |
| Мінімальна робоча температура навколишнього середовища | -15 град. |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Споживана потужність у режимі обігріву | 1919 Вт |
| Споживана потужність у режимі охолодження | 1827 Вт |
| Частота | 50 Гц |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | Мережева розетка |
-align:center"> Ціна 37.199грн.
при замовленні за телефоном або Viber 063-233-18-01
- Кондиціонер TOSOT GP-24SL R32 Wi-Fi серія Orbis Inverter працює на новому озонобезпечному фреоні R32
- Призначений для приміщень площею до 70 м²
- Модуль Wi-Fi дозволяє організувати керування пристроєм з будь-якого місця через інтернет за допомогою програми, встановленої на смартфон.
Робота на обігрів до -15°З
Клас енергоефективності А++
Опис кондиціонера Tosot GP-24SL Orbis
Кондиціонер Tosot GP-24SL Orbis — серія інверторних спліт-систем на хладагенте останнього покоління R32. Сучасний фреон R32 безпечніший для довкілля, безпечний для озонового шару та його вплив на глобальне потепління втричі нижчий, ніж у R410A. Застосування сучасних технологій дає змогу підвищити енергоефективність обладнання. Унаслідок чого підвищується продуктивність, а споживання енергії знижується. Призначений для невеликих приміщень площею до 50 м2. Основні переваги моделі:
Основні функції:
- Вбудований Wi-Fi модуль — надає можливість віддаленого контролю мікрокліматом
- TURBO — режим максимальної потужності для швидшого досягнення бажаної температури
- I FEEL — температурний датчик на пульті допомагає створити комфортні умови в місці розташування пульта
- Функція чергового опалення "+80 °C" — підтримує плюсову температуру в приміщенні в зимовий період
- Функція "Теплий старт" – виключає обдування холодним повітрям
- Вольт-контроль – система низьковольтного старту
- Функція запам'ятовування поточних налаштувань
- Самоочищення — під час завершення роботи, внутрішній блок не вимикається відразу, а просушує теплообмінник
- Прихований LED-дисплей на внутрішньому блоці, що показує струмний режим і температуру
- Самодіагностика — аналіз, що виник несправності
- Низькотемпературний старт
Офіційна гарантія 2 роки.
Інформація для замовлення
- Ціна: 40 699 ₴
- Спосіб упаковки: Коробка із зовнішнім блоком — 1 шт. Коробка з внутрішнім блоком — 1 шт.

