Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Cummins |
| Страна производитель | Великобритания |
| Гарантийный срок | 24 мес |
| Защита от короткого замыкания | Да |
| Защита от перегрузки | Да |
| Коэффициент мощности | 0.8 |
| Конструкция | Стационарная |
| Количество фаз | 3 |
| Максимальная мощность | 1675 кВт |
| Напряжение | 400 В |
| Полная мощность | 1675 кВА |
| Пиковая мощность | 1340 Вт |
| Режим работы | Непрерывный |
| Состояние | Новое |
| Степень защиты IP | 21 |
| Срок службы | 20 лет |
| Тип генератора | Синхронный |
| Тип топлива | Дизельное |
| Частота тока | 50 Гц |
| Дополнительные характеристики | |
| Автоматический регулятор напряжения | Да |
| Аккумулятор в комплекте | Да |
| Датчик уровня масла | Да |
| Защитный кожух | Нет |
| Счетчик моточасов | Да |
| Максимальная температура окружающей среды | 50 град. |
| Минимальная температура окружающей среды | -25 град. |
| Наличие вольтметра | Да |
| Режимы запуска | Автоматический запуск |
| Ручка для переноса | Нет |
| Уровень шума | 96 дБ |
| Степень автоматизации | 3 |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 10324 кг |
| Высота | 2330 мм |
| Длина | 5690 мм |
| Ширина | 2033 мм |
| Двигатель | |
| Компрессия | 14.9 |
| Количество оборотов вала двигателя | 1500 об/мин |
| Количество цилиндров | 16 |
| Марка двигателя | Cummins |
| Объем масляной системы двигателя | 178 л |
| Объем топливного бака | 2000 л |
| Система охлаждения двигателя | Водяная |
| Потребление топлива | 570 л/ч |
| Тактность двигателя | Четырёхтактный |
Мощный дизельный генератор Cummins 1675 кВа (1120 кВт) 1700А трехфазный.
Характеристики
- Дизельний генератор Cummins C1675D5 потужністю 1400-1675 кВА (1120-1340 кВт)
- Дизельний генератор Cummins C1675D5 з потужністю 1400-1675 кВА (1120-1340 кВт) із дизельними двигунами серії КТА50, об'єм – 50 л. Основна сфера застосування – енергопостачання промпідприємств, заводських цехів та комплексів, комерційних установ.
- Вироби виготовлені з дотриманням стандарту якості ISO9001 (ISO9002), сертифіковані РЄ, за рівнем шуму під час роботи відповідають директиві 2000/14/ЄС.
- Споживачі та варіанти застосування дизельгенераторів електричного струму
- Базовим нормативом, який описує агрегати для вироблення змінного електричного струму, є стандарт ISO8528. У лінійці 1400-1675 модифікації відносяться до класу застосування G2, тобто споживачами можуть виступати системи освітлення, вентиляції, насоси, компресори, ліфти та інше середньонавантажене обладнання (з відповідними вимогами щодо напруги та частоти).
- Три типових підключення генераторів Cummins:
- ESP – резервне енергопостачання
- LTP – енергопостачання з обмеженням часу (до кількох годин)
- PRP та COP – первинне та тривале енергопостачання споживачів зі змінним та постійним навантаженням
- Компоненти електростанцій
- 4-тактний V-подібний дизель на 16 циліндрів, з робочою витратою палива до 345 л/год (у моделі C1675 D5А – посилений двигун KTA50GS8 з витратою 359 л/год), турбонаддув з охолодженням, пряме упорскування
- Безщітковий альтернатор, обмотки статора на 2/3 кроку, ротор безпосередньо приєднаний до приводного валу через гнучку дискову муфту
- Система керування PowerCommand 3.3 c сенсорно-кнопковою панеллю з РК-дисплеєм
- Система охолодження з об'ємом теплоносія 310 л (включаючи радіатор)
Информация для заказа
- Цена: 11 183 440 ₴


