Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Dalgakiran |
| Країна виробник | Туреччина |
| Основні | |
| Гарантійний термін | 24 |
| Стан | Нове |
| Захист від короткого замикання | Так |
| Коефіцієнт потужності | 0.8 |
| Кількість фаз | 3 |
| Тип генератора | Синхронний |
| Повна потужність | 20 |
| Конструкція | Стаціонарна |
| Під'єднання пристрою | Розетка AC 230 В |
| Тип палива | Дизельне |
| Пікова потужність | 16 Вт |
| Напруга | 380 |
| Частота струму | 50 |
| Час безперервної роботи | 11 |
| Номінальна потужність | 14.4 |
| Режим роботи | Безперервний |
| Максимальна потужність | 16000 Вт/м |
| Термін служби | 25 |
| Ступінь захисту IP | 54 |
| Номінальна сила струму | 22 |
| Захист від перевантаження | Так |
| Додаткові характеристики | |
| Наявність вольтметра | Да |
| Режими запуску | Автоматичний запуск |
| Датчик рівня оливи | Да |
| Ручка для перенесення | Немає |
| Лічильник мотогодин | Да |
| Акумулятор у комплекті | Да |
| Автоматичний регулятор напруги | Да |
| Ступінь автоматизації | 3 |
| Рівень шуму | 63 |
| Мінімальна температура навколишнього середовища | -25 град. |
| Максимальна температура навколишнього середовища | 50 град. |
| Захисний кожух | Да |
| Двигун | |
| Тактность двигуна | Чотиритактний |
| Марка двигуна | BAUDOUIN |
| Кількість циліндрів | 4 |
| Система охолодження двигуна | Водяна |
| Кількість обертів вала двигуна | 1500 об/хв |
| Об'єм паливного бака | 90 л |
| Об'єм двигуна | 1.189 куб. см |
| Потужність двигуна | 21.9 к. с. |
| Об'єм оливної системи двигуна | 2.3 л |
| Споживання палива | 3.6 л/год |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 1490 |
| Ширина | 980 мм |
| Вага | 839 |
| Довжина | 2200 |
Дизельна електростанція Dalgakiran DJ20BD має повну потужність 20кВа или 18кВт резервної потужності, номінальна 18кВа, 14,4кВт. в шумопоглинаємому капоті.
Може комплектуватися АВР (щит автоматичного введення резерву) вартістю 26.265 грн.
Підключення та пусконалагоджувальні роботи — безкоштовно!!!
Гарантія 24 місяці або 1000 мотогодин з моменту введення обладнання в експлуатацію
Додаткові характеристики:
- модель електричного генератора: EVOTEC TCU168E
- допустиме відхилення напруги: ±1%
- дизельний двигун BAUDOUIN
- альтернатор EVOTEC
- електронний регулятор обертів CRDI
- тип оливи для дизелю 10W40
- об'єм охолоджувальної рідини 16 л
- датчик рівня палива
- електронний стартер
- зарядний генератор для акумуляторних батарей
— автоматичний підзаряд акумуляторних батарей
— автоматичне підігрівання охолоджувальної рідини
- промисловий глушник
- захисний трифазний автомат Schneider Electric
Інформація для замовлення
- Ціна: 528 100 ₴


