Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Монтаж | Настінний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Винос тропічного душу | 449 мм |
| Висота штанги | від 760 до 1166 мм |
| Довжина шлангу | 1500 мм |
| Матеріал | Неіржавка сталь |
| Розмір лійки | 75 мм |
| Розмір тропічного душу | 200 мм |
| Тип перемикача режимів душу | Поворотна ручка |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 119 ₴







